Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi olarak sokaktaki dostlarımız için bir sosyal sorumluluk projesi başlatmış bulunmaktayız. Özelliklede metropol şehirlerde, sokaklarda yaşam mücadelesi veren kedi ve köpekler için..

Yaşam alanlarının kısıtlı olduğu avlanma yetilerini doğa döngüsü şehirde olmadığı için beton binalar arasında kaybetmiş, yalnızca insanoğlunun vicdanına hayatını teslim etmiş bize her zaman sevgiyle yaklaşan dostlarımızı sosyal medya ağlarında, basında ve tv haberlerinde insan oğlu tarafından fiziksel ve ruhsal şiddete maruz kaldığını, uzuvlarını kaybettiğini hatta cinsel istismara uğradığını ara ara üzüntü ile izlemekteyiz.

Öte yandan dünyanın hayvanların da yaşam alanı olduğunu kabul eden, bu sorumluğu ve vicdanı ciddi şekilde taşıyan, bunu hayata geçiren, maddi imkanı varsa kullanan, maddi imkanı yoksa evinde kedi, kuş, köpeğin ve ya diğer canlıların, yiyebileceği bir beslenme maddesini, kenara temiz bir şekilde muhafaza eden ve bunu sokaktaki hayvana ulaştıran önemli bir topluma da sahibiz aynı zamanda.

Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi olarak, toplamda yıllık kar marjımızın %8’ini, reklam bütçemizin, %25’ini, sokak hayvanlarının beslenme ve barınma ihtiyaçları için kullanmayı hedeflemekteyiz. Eğer müstakil evinizin merdiven altı ölü boşluğu var ise yada gösterebileceğiniz bahçenizin bir köşesi, komşu ve başka nedenler size engel teşkil etmeyecek şekilde ise ,eğer siz sokağınız da bulunan kediye veya köpeğe özellikle de soğuk aylarda uygun ve güvenli bir yerde sığınma ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsanız biz Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi olarak sokaktaki canlarımızın yuvasını yapıyoruz…

Bununla birlikte ilgili derneklere mümkün olduğunca beslenme ve barınma ihtiyaçları için kedi köpek evi, mama kuru yaş, tıbbi malzeme desteğinde bulunuyoruz.

İstanbul içi uygun bulduğunuz yerin fotoğrafı, ölçüleri , adres bilgilerini bizimle paylaştığınız takdirde Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Ticaret Limitet Şirketi olarak bütçemiz dahilinde sırası ile sokaktaki dostlarımızın yuvasını yapıyoruz.

Kendi imkanlarımızla destek olmaya çalıştığımız sosyal sorumluluk projemizde bize bununla ilgili dönüş yapan can dostlarına şimdiden teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz….