İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik, oturuma hazır hale gelmiş ev, ofis, plaza, villa, mağaza vs. alanlarının son genel ve ince temizliğini gerçekleştirmektir.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmeti diğer temizlik hizmetlerine göre daha zordur. Özellikle ticari ya da konut temizliği ile kıyaslandığında yapılan hizmetin esaslı olarak emek istediğini anlayabilirsiniz.

Genellikle moloz taşıma, ağır kaldırma, harç, çamur, derz, yoğun toz maddelerinin içinde devam eden çalışmada başlıca yapılanlardır.

  • İçerden ve dışardan camların önce kaba sonra ince temizliğinin yapılması.
  • Tüm tozlu yüzeylerin önce kaba, sonra ince temizliğinin yapılması.
  • Islak alanların yıkanması, kuru alanların tavandan tabana silinmesi.
  • Dolapların, kapıların önce kaba sonra ince temizliğinin yapılması.
  • Molozun dışarıya çekilmesi.
  • Zeminin önce kaba sonra ince temizliğinin yapılması. Müşteriye kullanıma hazır hale getirerek teslim edilmesi.

Bu alanda ekipman ve kullanılacak her türlü malzeme tarafımıza ait olup müşteriye iki seçenekte hizmet vermekteyiz.

  1. Alana günlük elaman sağlamak. Bunun için ekipman ve malzemeli olarak en az 3 çalışan olması gerekmektedir.
  2. Götürü usülü hizmet sunmak. 250 m2 ve üstü alanlarda keşif yapılarak fiyat verilmesi. Müşteri tabul ettiği taktirde tek fiyat üzerinden diğer çalışanların işi bittiğinde temizlik ekibi ile bir kerede alana başlayıp kullanılır hale getirip müşteriye teslim edilmesidir.

Talep ettiğiniz hizmet hakkında fiyat teklifi almak için WhatsApp iletişim hattımıza adresinizi, yapılacak alanın metre karesini, zeminin özelliğini ve alan fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olarak size en kısa sürede fiyat teklifi dönüşü sağlanacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.