Günümüzde oluşan çalışma şartlarının yoğunluğu veya başka nedenler bir çok insanı profesyonel temlik hizmeti almaya yönlendirmiştir.
Elbette yaşadığımız ortamda rutin bir toparlama sağlarız fakat devamlı rutin ve derin veya sadece derin temizlikte ve hijyende profesyonel hizmet almayı tercih ederiz.

Bu noktada Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi eşyalı ev temizliğine bambaşka bir boyut kazandırmıştır.

Saygın müşterisini, şirket bünyesini ve bünyesinde A kalite hizmet sunan çalışanını koruma altına almıştır.

Biraz açıklık getirecek olursak saygın müşterilerimiz bu işi şirket bünyesinde veya kişisel anlamda yapan bayanlardan mutlaka hizmet almıştır ve zamanla oluşan hizmet eksikliği, disiplinsizlik müşteri ile sanki akrabası imiş gibi gelişen bir diyalogla, zaman zamanda eleştiri ile karşılaşmıştır. Zamansız hizmeti bırakılmıştır ve olumsuz bir konu söz konusu oldu ise çoğu zaman muhattap bulamamıştır ve ya çözüm olması gerektiği gibi sağlanamamıştır vs. maalesef olumsuz örneklerini saymakla bitmez.

Bu noktada Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, sözleşme ile verdiği hizmette saygın müşterilerine alacağı hizmet memnuniyetini garanti etmiştir.

Hizmet sürecini açıklayacak olursak iletişime geçtiğiniz müşteri temsilcilerimiz randevu verdiğiniz gün ve saatte hizmet alacağınız alanı ziyaret ederek size alacağınız hizmetin detaylı sunumunu gerçekleştirip hizmet alacağınız alanın hizmet bedelini belirlemektedir. Taban hizmet bedeli 210 tl artı KDV olup, yuvanızın ofisinizin mağaza vb alanlarınızın .yapı yaşı .m2 büyüklüğü eşya yoğunluğu camların durumu ve malzemeli, malzemesiz seçeneklerine bağlı olarak hizmet bedeli değişiklik gösterebilmektedir. Hizmet sürecinde ay da 1 kere gerçekleşecek hizmet talebi bile olsa 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık, 12 aylık, paketlerden oluşmaktadır. Hizmet verilen alan ne olursa olsun. %8 lik dilimi sokakta yaşayan can dostları için kullanılmaktadır…

Bu noktada, hizmet almak istemez iseniz müşteri temsilcimiz teşekkür eder ve alan dan ayrılır. Hizmet almaya karar verir iseniz,sizinde özel istekleriniz eklenerek sözleşme düzenlenir ve hizmet istediğiniz gün başlatılır…paket bitiminde devam etmek ister iseniz sözleşme yenilenir. Sadya Temizlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…